Paylaş
MENÜ

Hakkımızda

1996’dan beri sektörde olan şirketimiz; sektöre Dilek Gemi adıyla girmiştir.  2002’den itibaren Güven Denizcilik adı altında faaliyet gösteren şirketimiz 2009 yılında GÜVEN Group çatısı altında Ant Güven Yatçılık Ltd. firması ile yat imalatı, Güven Denizcilik Ltd. firması geniş hizmet kapsamı ile deniz araçları, (Çelik İmalatları, Alüminyum İmalatlar, Kompozit ve Ahşap İmalatlar) Çelik ve Betonarme İnşaatlar, Amfibik Deniz Otobüsü ve Havacılık Sektöründe hava alanı ekipmanları Uçak bakım onarım platform ve ekipmanları ve daha bilumum hidro elektrik, elektromekanik gibi butik ürünlerin imalatlarını geniş teknik ve mühendislik ekibi ile birlikte gerçekleştirmektedir.

Üretilen tüm projeler  istenilen bütün klas kuruluşlarına uygun şekilde inşa edilebilmektedir. İmalat yöntemlerimizle sadece bölgemizde değil Türkiye ve Dünya'da da iddialı konumdayız.

Hedefimiz kaliteden ödün vermeden her gün daha iyiye ulaşıp, dünya standartlarının üstüne çıkmaktır .

Günümüze kadar imalatını tamamladığımız projelerimizde müşteri isteklerinin temel alındığı imalat süreçlerinin ürünü, çeşidinin yegâne örneğini temsil eder. Her bir müşterimize bireysel olarak sunduğumuz bu özel hizmet, şirketimizin butik hizmet anlayışını sergiler.

Şirketimizin gelişmesi ve sürekliliğinin sağlanması adına amacımız, başarılarımızı uzun döneme yaymaktır. Öncelikle isteklerinizi tam olarak kavramak ve tüm detayları bir bütüne dönüştürmek hedefimizdir. Tüm servislerimizde yaklaşımımız budur ve üretim zincirinde bulunan tüm çalışanlarımız bunu yerine getirmek için çalışır. Tersanelerimizde yapılmakta olan yatlarımız, dinamik bir süreç içerisinde yenilenerek tamamlanır. Yapım aşamaları sizin isteklerinizden başlar ve bizim tecrübemizle bütünleşir. Sonuç olarak tersanelerimizde kalite üretilir…
Şirketimize hoş geldiniz…